آغاز توزیع محصولات پتون Patton

بازگشت به اخبار شرکت

download

خرسندیم که امکان توزیع و ارائه خدمات پس از فروش و آموزش محصولات یکی از پیشرفته ترین شرکت های حال حاضر در فناوری VoIP را اعلام داریم.

کمپانی آمریکایی و نام آشنای پتون Patton که به صورت خانوادگی اداره می شود، قدمتی ۳۰ ساله داشته و طی سالیان گذشته از ثبات اقتصادی بی نظیری برخوردار بوده است.

این شرکت بیش از ۱۰۰۰ کالای متفاوت در زمینه فناوری VoIP تولید می کند. مرکز توسعه نرم افزار آن در قلب اروپا، کشور سوییس واقع گردیده و محصولات آن در کشور آمریکا (ایالت مریلند) تولید می گردند.

از شاخصه های بارز این برند علاوه بر تولید در کشور آمریکا و امکانات فراوان و بسیار پیشرفته آن، ارائه خدمات پشتیبانی فنی آنلاین رایگان و ارائه نسخه های نرم افزاری (هر ۶ ماه یکبار و البته رایگان) می باشد، که آن را از رقبایی نظیر سیسکو یا آدیوکدز Audio Codes متمایز می سازد.

پتون: ساخت آمریکا، فناوری و امکانات بسیار پیشرفته، بالاترین کیفیت و دریافت خدمات فنی و گارانتی مستقیم در ایران از طریق شرکت سیتکو

با انتخاب توزیع کننده خاورمیانه و شمال آفریقای این شرکت، سیتکو از طریق شریک تجاری خود از این پس توزیع کننده محصولات پتون Patton در ایران خواهد بود.

بسیار خوشحالیم که کاربران ویپ VoIP در ایران از این پس می توانند علیرغم همه محدودیت ها، از امکانات و مزایای محصولات یک برند بسیار معتبر جهانی بهره مند گردند.

در پایان خاطر نشان می گردیم که مدیر فنی ارشد سیتکو، آقای مسعود حیدری با شرکت در دوره بین المللی  “Configuring & Maintaining SmartNode 1k SmartWare VoIP Solutions” و اخذ نمره قبولی در آزمون انتهایی موفق به اخذ گواهینامه رسمی این کمپانی یعنی “Patton SmartNode 1K Certification” گردید. این موضوع تضمینی برای ارائه خدمات فنی در سطحی مطلوب در خصوص گیتوی های بسیار پیشرفته سری SmartNode  پتون خواهد بود.cytco-patton-heydari

Facebooktwittergoogle_pluslinkedininstagram