Patton SmartNode SNOGA

بازگشت به پتون patton

در بسیاری اوقات انتخاب سرور تلفنی مناسب در راه کارهای ویپ امری سخت و با ریسک بالا محسوب می شود. محصول جدید پتون همانند سروری با کارایی بسیار بالا که اختصاصا برای راه کارهای VoIP طراحی شده است ، عمل می نماید و علاوه بر پشتیبانی از تمامی سیستم عامل های موجود و برای تضمین بالاترین کیفیت ممکن از گیتوی های پتون به صورت داخلی بهره می جوید.

این دستگاه VoIP، پلت فرم سخت افزاری باز یکپارچه با پشتیبانی گیت وی ویپ است که برای استفاده توسط سیستم عامل ها، IP-PBX و یا نرم افزار ارتباطات یکپارچه مورد انتخاب شما مناسب است.

SNOGA_app

تجهیزات گذرگاه باز اسمارت نود (SNOGA) پیشرویان صنعت و فروشندگان را قادر می کند تا به سادگی مطابق با نیاز خود یا شرکایشان خریدی واحد انجام داده و با Patton، راه حل سفارشیOEM – Original Equipment Manufacturer، برای هر تعداد برنامه های کاربردی مورد استفاده خود بدست آورند.

 

این گیت وی راه حلی “تک جعبه ای” ارائه می دهد. گیت وی داخلی VoIP موانع ایجاد همکاری با شرکتهایی که می خواهند تجهیزات قدیمی خود از جمله PBXs، تلفن، تجهیزات فکس و خطوط POTS را حفظ کنند، حذف می کند. گزینه تنظیمات شامل طیف وسیعی از FXS/ FXO های آنالوگ و/ یا گیت وی هایISDN BRI/PRI با استاندارد صنعتی بورد miniITX PC.

imageshow

ویژگیهای محصول

 • بورد یکپارچه کوچک ITX PC
  – پردازنده Intel Celeron J1900 Quad Core ، ۲GHz
  – کارت حافظه DDR3L 4GB
  – هارد دیسک، ۲۵۰GB
 • پشتیبانی از هر سیستم عاملی (سیستم عامل ویندوز یا لینوکس)
 • قابلیت تنظیم کامل – برای تمام نرم افزارهای ارتباطی IP-PBXs، مسیریابها و کنترل کننده های session border، تنظیمات مکالمه یا شمارش تماسها)
 • نظارت و مدیریت – SmartNode با استفاده از اهرم نفوذی پتون سازگار با نرم افزار مورد استفاده شما تمامی تجهیزات را بررسی و مدیریت می کند.
 • تأمین نیاز مشتری – با استفاده از مسیردهی مجدد سرویس پتون، تجهیزات گیت وی می تواند نیازهای کاربران را بدون تماس فیزیکی در محل مشتری تامین کرد
 • انطباق با شبکه شما

– استفاده از تلفن شخصیتان – شما می توانید سخت افزار، تلفنهای مبتنی بر IP، تلفنهای نرم    افزاری، کامپیوترها، تبلت ها و تلفنهای سیار دلخواهتان را انتخاب و استفاده کنید.

– تجهیزات موجود خود را حفظ کنید.

 • ارائه پروتکلهای SIP Trunk یا شبکه PSTN – صرفه جویی در هزینه تماس های ماهانه با استفاده از Trunk SIP) SIP Trunk پروتکلی است برای ارتباط بین سوییچهای ویپ که با پروتکل SIP کار می کنند) و یا دریافت و برقراری تماس از طریق PSTN استاندارد.
 • دلایل پیشنهاد SmartNode

– کیفیت محصولات Patton

– پشتیبانی بی نظیر مشتری

– پشتیبانی و ارتقاء محصولات بدون هزینه

Facebooktwittergoogle_pluslinkedininstagram

Patton SmartNode SNOGA در فروشگاه ما به آدرس:
www.iranvoipshop.com
در دسترس می‌باشد.

ورود به صفحه محصول