جایزه بهترین شریک DVCOM در زمینه VoIP

بازگشت به اخبار شرکت

dvcom-cytco-award

 

همچون سالیان گذشته تیمی از شرکت سیتکو در سی و پنجمین نمایشگاه جیتکس (۲۰۱۵ Gitex) حضور یافتند و در غرفه شرکای تجاری خود، شرکت های سایتک Sitect  و دی وی کام DVCOM  پذیرای بازدیدکنندگان ایرانی و خارجی بودند. این نمایشگاه که مهمترین رویداد در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا محسوب می شود، پذیرای بیش از ۱۳۰۰۰۰ بازدیدکننده از ۱۵۰ کشور مختلف بود.

در شب چهارم نمایشگاه، مراسم گردهمایی شرکا و همکاران تجاری شرکت دی وی کام (DVCOM) با حضور حدود یکصد شرکت مختلف برگزار گردید و جوایز مختلفی به همکاران منتخب اهدا شد. در مراسم اهدای جوایز، آقای فیلیپ مالک و موسس گروه الماشکا (شرکت دی وی کام شعبه ای از این گروه می باشد)، آقای رنجان جرج مدیر عامل و آقای سبو تامس قائم مقام این شرکت حضور داشتند.

در این مراسم جایزه بهترین همکار در زمینه فناوری ویپ Best VoIP Partner به شرکت سیتکو تعلق گرفت که نشان دهنده عملکرد موفق و متمایز سیتکو میان ده ها شریک تجاری شرکت دی وی کام می باشد. شرکت دی وی کام نامی شناخته شده در خصوص ارائه راه کارهای ویپ VoIP در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا محسوب می گردد. امید است تلاش همکاران در مجموعه سیتکو و حمایت مخاطبین گرامی منجر به کسب موفقیت های بیشتر، بهبود و افزایش سطح ارائه خدمات گردد.

 

 گالری تصاویر نمایشگاه Gitex 2015 و مراسم تقدیر از همکاران شرکت دی وی کام

Facebooktwittergoogle_pluslinkedininstagram