گیت وی MTG2000 20 E1/T1 دینستار

بازگشت به دینستار Dinstar

dinstar-MTG2000(P1)

گیت وی MTG2000 20 E1/T1 دینستار

گیت وی MTG 2000 نسل جدید گیت وی هوشمند ویپ که برای شرکت ها، اپراتورهای مخابراتی و صنایع مختلف طراحی شده است. MTG 2000 با تمرکز بر روی مفهوم نگهداری، کنترل و قابلیت استفاده، از ویژگی های یکپارچه سازی بالا و ظرفیت بزرگ برخوردار است. 

این گیت وی خدمات VoIP و FoIP را در رده حامل فراهم می کند. خدمات مودم و تشخیص صدا، از توابع ارزش افزوده در آن هستند در نتیجه این گیت وی یک شبکه ارتباطی انعطاف پذیر، آینده محور و با کارآیی بالا را به کاربران ارائه می دهد.MTG 2000 از طیف وسیعی از پروتکل های سیگنالینگ پشتیبانی کرده و ارتباط میان SIP و سیگنال های سنتی مانند SS7 و PRI را محقق می کند. با پشتیبانی از روش های متعدد کدک، تکنولوژی رمزگذاری سیگنال و تکنولوژی تشخیص صدای هوشمند را ارائه داده و باعث بهبود کارایی با استفاده از منابع انتقال می شود در حالی که کیفیت بالای صدا حفظ می شود. گیت وی ترانک برای دسترسی شبکه های مختلف موجود در شرکتهای کوچک و متوسط، مراکز تماس، اپراتورهای مخابراتی و کسب و کار در مقیاس بزرگ مناسب است.

ویژگی ها

  • چند پورت و ساختاری با یکپارچگی بالا. پشتیبانی تا ۲۰ خط E1 / T1 با اندازه ۱U
  • ارائه خدمات مختلف، مانند VoIP، FoIP، مودم و POS
  • پشتیبانی از قوانین و عملیات شماره گیری انعطاف پذیر، به کاربران اجازه سفارشی کردن قوانین شماره گیری را با توجه به محیط های کاری مختلف می دهد.
  • پشتیبانی از استانداردهای برنامه نویسی متعدد: G.711A/U, G.723.1, G.729A/B و iLBC
  • سازگاری بالا، سازگار با PBX از Avaya، NEC و آلکاتل، و همچنین سوئیچ های نرم هدایتی Huawei، سیسکو و ZTE و غیره
Facebooktwitterlinkedininstagram

گیت وی MTG2000 20 E1/T1 دینستار در فروشگاه ما به آدرس:
www.iranvoipshop.com
در دسترس می‌باشد.

ورود به صفحه محصول