ویدئو کنفرانس آنلاین ۳CX

بازگشت به اخبار

جلسات ویدئویی آنلاین و تحت وب بصورت بسیار آسان   

مشاهده آنلاین و لحظه ای تصویر فقط با یک کلیک مقدور است، اما این اتفاق چگونه رخ می دهد؟ توسط استفاده از ۳CX WebMeeting که بر پایه WebRTC  و بدون حضور فیزیکی افراد می باشد. ۳CX WebMeeting یک راهکار با استفاده و کاربری بسیار آسان برای ویدئو کنفرانس است، که راه ارتباطی و همکاری داخلی شرکت را با مشتریان تغییر می دهد. استفاده از این سرویس آنلاین باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها  خواهد شد. ۳CX WebMeeting با دو روش مختلف ارائه می شود: ادغام شده با سیستم تلفن ۳CX  و سرور ۳CX WebMeeting (ارائه بر روی سرور)

 

با پلاگین های همراه  WebRTC خداحافظی کنید

۳CX WebMeeting برای فعالسازی ارتباطات صوتی و تصویری در جایگاه واقعی مرورگر اینترنت از تکنولوژی WebRTC استفاده می نماید. شرکت کنندگان جلسات ویدئویی بدون نیاز به دانلود یا نصب پلاگین های اضافی می توانند از این تکنولوژی بهره ببرند.

☑ برنامه ریزی یک ویدئو کنفرانس در یک نقطه یا بالابردن تماس های فعال

☑ حذف کلاینت ها با استفاده از WebRTC

☑ شروع کنفرانس با یک کلیک

☑ لینک تماس منحصر بفرد برای هر کاربر

 

صرفه جویی در زمان و هزینه

امروزه جلسات ویدئویی جدای از یک تصویر باکیفیت نیازمند صدای خوب و واضح نیز می باشند. برای  استفاده دستی امکانات ابزار ریموت یا یک وبسایت خاص صفحه خود را در دموی نرم افزار به اشتراک بگذارید یا کاربران را راهنمایی کنید. امکانات اتاق آموزش یا کلاس روم مانند نظردهی یا بازخورد به شما امکان می دهد تا روابط خود را حفظ نمایید. با ارائه ریموت کنترل در ویندوز و تحویل جلسات به سایر شرکت کنندگان می توانید با مشتریان همکاری داشته باشید.

☑ ایجاد فروش مجازی بهمراه ویدئو

☑ استفاده از امکانات کلاس روم

☑ همکاری با مشتریان توسط اشتراک گذاری تصویر ویندوز یا ریموت کنترل

☑ تاثیرگذاری بیشتر توسط یک جلسه پرزنت با کیفیت

 

جلسات آنلاین برای همه، کاربر نامحدود، یک قیمت بسیار اندک

اشتراک گذاری غیرحرفه ای اکانت، عضویت ها و شارژهای سنگین ماهانه به پایان رسید. با یک شارژ مناسب سالانه ۳CX WebMeeting می توانید دسترسی شخصی برای تمام شرکت ایجاد نمایید و بایک اکانت شخصی می توانید جلسات نامحدود در هرزمان و مکانی داشته باشید.

☑ کاربر نامحدود رایگان

☑ افزایش ۱۰، ۲۵ یا ۵۰ شرکت کننده با یک شارژ سالانه

☑ ایجاد جلسات تحت پورتال وب، کلاینت ۳CX یا Outlook 

 

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedininstagram