سمینار ملی فناوری ویپ در ایران ۱۳۹۲ – ۲۰۱۴

برگزاری سمینار ملی در زمینه فناوری ویپ در ایران به میزبانی سیتکو

این سمینار که با حضور نمایندگان و مدیران ارشد کمپانی آلمانی اسنام، مدیران و کارشناسان IT شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی ایران و همراهان همیشگی سیتکو در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد صورت گرفت، شرکت سیتکو به عنوان نماینده انحصاری این برند، معرفی گردید.
سیتکو مفتخر است به اطلاع برساند که برگزارکننده اولین سمینار با موضوع فناوری ویپ، جهت ارتقا دانش فنی و تبادل اطلاعات در کشور عزیزمان، ایران می باشد.
مدیر عامل شرکت سیتکو، آقای مهندس فرهاد کوه فلاح، با اظهار امیدواری از اینکه به جای تمرکز بر لزوم ورود فناوری های جدید ارتباطی، توان و انرژی داخلی صرف شناخت مزایا، مضرات، ارزش افزوده و تهدیدات آنها گردیده و با بسط تبادل دانش فنی با صاحبان فناوری در دنیایIT، همگان از جمله نهادهای قانون گذار، مجریان قانون و امنیت، اپراتورها، سازمان ها و شرکت های بهره بردار و البته کاربران نهایی از مزایای تکنولوژی های ارتباطی بهره مند گردند.
در ادامه آقای مهندس حامد کوه فلاح، مدیر آموزش شرکت سیتکو و وب سایت مرجع ویپ ایران (voip-iran.com) با ارائه توضیحاتی در خصوص تاریخچه برگزاری دوره های متنوع آموزشی داخلی و بین المللی، بیان کردند که بیش از چهار سال از اولین دوره ویپ برگزار شده در شرکت سیتکو می گذرد و طی این سال ها بیش از ۵۰ دوره عمومی و ده ها دوره خصوصی برگزار شده است و با تعلیم بیش از ۴۰۰ دانشجو جهت انتقال و گسترش فن آوری ویپ در کشور ایران تلاش شده است. ایشان اظهار داشتند که همیشه تلاش شده دوره های آموزشی از لحاظ کیفی و همچنین کمی توسعه و بهبود یابد به طوری که در حال حاضر به جرات می توان گفت ویپ ایران بهترین و کاربردی ترین دوره های ویپ را در ایران برگزار می نماید.
پس از آن نمایندگان کمپانی اسنام به بیان راهکارهای سودمند در زمینه این فناوری و معرفی محصولات و تکنولوژی های پیشرفته روز دنیا پرداختند و نماینده شرکت سایتک، یکی از سهامداران و توزیع کنندگان شرکت آلمانی اسنام، پلت فرم یکپارچه ارتباطی Microsoft Lync  را معرفی و سازگاری کامل آن با گوشی های تلفن تحت شبکه اسنام را از ویژگی های برجسته آن شمرد.

در پایان بسیار مسروریم که توانستیم میزبان میهمانان گرانقدری چون مدیران و کارشناسان مخابرات زیرساخت، مخابرات استان تهران، پلیس امنیت فضای الکترونیکی و سایبری (پلیس فتا)، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت ایران خودرو، شرکت ایزایران، سازمان بهزیستی کل کشور و سرویس دهندگان بزرگ کشورمان چون مبین نت و پارس آنلاین باشیم.

امید است این گردهمایی، سر آغازی برای پیشرفت روزافزون و تبادل اطلاعات در زمینه این فناوری در ایران باشد و می کوشیم که با اجرا و بهبود مستمر فعالیت هایمان، تعهدمان را در جهت ارتقای کیفی خدمات، جلب رضایت مشتریان و اجرای وظایف حرفه ای در چارچوب صلاحیت های اخذ شده از مراجع قانونی و جامعه، به انجام برسانیم.

 بازگشت به گالری تصاویر