متخصص سخت افزار ویپ – دوره ۱

اولین دوره آموزش سخت افزار VoIP ویپ در تاریخ دهم و یازدهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۴، در محل شرکت سیتکو برگزار گردید.
هدف اصلی از برگزاری این دوره آشنایی و تسلط هرچه بیشتر دانشجویان بر نحوه ی انجام تنظیمات و کانفیگ تجهیزات VoIP بوده است، که خوشبختانه با توجه به نظرات دانشجویان، با فراهم آوردن کارگاهی عملی، تجهیز شده با انواع سخت افزارهای ویپ از برندهای متفاوت به این مهم دست یافتیم. شایان ذکرست در این دوره نحوه ی راه اندازی انواع کارت های تلفنی استریسک از برندهای نام آشنای دیجیوم، اتکام، سنگوما و اپن وکس و چگونگی کار با انواع گیت وی ها، نحوه انتقال خطوط، ارتباط سانترال ها و … آموزش داده شد. همچنین چگونگی راه اندازی انواع مراکز تلفن IPPBX ها از طریق اجرای سناریوهای مختلف، پیاده سازی گردید ومعرفی امکانات و Feature های پیشرفته ی انواع گوشی های شبکه انجام پذیرفت.
خرسندیم که سرفصل های تعیین شده برای شرکت کنندگان مفید واقع گردید و طی نظرسنجی کتبی صورت گرفته در پایان دوره، میزان رضایتمندی دانشجویان از محتوای دوره و میزان تسلط مدرس بر اساس گزینه های نظرسنجی، “خیلی زیاد” و در خصوص سازماندهی برگزاری دوره “زیاد” بوده است.
طبق این نظرسنجی امکان افزایش زمان این دوره برای پوشش تعداد بیشتری از محصولات ویپ موجود در بازار، در آینده مد نظر قرار خواهد گرفت.

 بازگشت به گالری تصاویر