سیتکو
5,746 بازدید

با گذشت ۱۵ سال از تاسیس سیتکو (ارتباط تلفن کوروش – سهامی خاص، ثبت: ۲۰۶۵۸۱) و با تمرکز محض بر فناوری ویپ VoIP در طول این دوران، مفتخریم که شرکتی متخصص با سابقه ای اینچنین درخشان در کشور عزیزمان ایران محسوب می شویم.

سیتکو با برگزاری دوره های متنوع آموزشی و تعلیم بیش از ۶۰۰ متخصص ویپ VoIP به صورت رسمی و صدها کارشناس دیگر، از طریق به اشتراک گذاری اطلاعات، آموزه ها و تجربیات خود در دانشنامه فناوری ویپ به زبان فارسی (www.voip-wiki.ir) هم اکنون یکی از مهمترین مراجع این تکنولوژی، در کشور محسوب می شود.

اجرا و همکاری در پیاده سازی ده ها طرح فنی بزرگ و کوچک شامل پروژه های ملی، بانکی، دانشگاهی، صنعت بیمه و بخش خصوصی، سیتکو را به منبعی غنی از پایگاه دانش در زمینه فناوری ویپ VoIP تبدیل نموده است.

اهداف سیری ناپذیر اعضای متخصص، متعهد و مجرب این مجموعه، بسط و گسترش این فناوری با اجرای ایده های ناب است که با همیاری و اعتماد شما مخاطبان و علاقمندان عزیز، و البته با آموزش، تولید محتوای مفیدتر و تخصصی تر توسط سیتکو، در سریع ترین زمان ممکن به دست خواهد آمد.

امید است که همچون گذشته، با اعتماد اکثریت مخاطبین گرامی و کوشش در حد توان خود و برقراری روابط شاد، سودمند و پر از ایده های نو، آینده ای درخشان تر را برای همه کاربران این فناوری بسازیم.

ارتباط تلفن کوروش – سیتکو