دوره های آموزشی VoIP ویپ و CRM
21,377 بازدید

بیش از هفت سال از اولین دوره آموزشی ویپ VoIP برگزار شده در شرکت سیتکو می گذرد و طی این سال ها حدود ۷۰ دوره عمومی، دو دوره بین المللی در امارات/دبی و ده ها دوره خصوصی برگزار شده است و با تعلیم حدود ۶۰۰ دانشجو جهت انتقال و گسترش فن آوری ویپ در کشور ایران تلاش شده است.

شایان ذکر است، با توجه به دریافت نظرات گوناگون از دانش آموختگان قبلی طی این سالیان، مبنی بر اختلاف سطح عملی و کاربردی دوره ها تا حد ایده آل، دوره های آموزشی با مشارکت حداکثری مدیران فنی سیتکو که علاوه بر سابقه آموزش، تجربه بسیاری در اجرای پروژه های گوناگون داشته و طبعا احاطه کاملی به سخت افزار و تجهیزات متنوع فناوری VoIP را دارا هستند، برگزار می گردد.

با تعریف و اجرای دوره های متنوع در زمینه فناوری ویپ تلاش گردیده است که حدالمقدور بیشتر نیازهای کارشناسان و علاقمندان در زمینه فناوری VoIP مورد پوشش قرار گیرند. هر چند که به صورت مداوم در تلاشیم که این دوره کامل تر و پربارتر شده و موضوعات جدید این فناوری با کمترین تاخیر زمانی مورد توجه و جز سرفصل های دوره قرار گیرند. جهت بهبود کیفیت این دوره خواهشمندیم ما را از نظرات و پیشنهادات خود مطلع فرمایید.


لیست دوره‌ها

kamailio-os-sip-logo1

 

دوره آموزشی سرور قدرتمند VoIP کامیلیو Kamailio

این دوره علاوه بر اینکه مدیران IT را با تکنولوژی VoIP و ساختار سیستم پرقدرت Kamailio آشنا می‌سازد، مناسب افرادیست که قصد دارند نقاط ضعف سیستم های تلفنی تحت استریسک، الستیکس نظیر: امنیت، محدودیت در ظرفیت ، مدیریت و نگهداری و… را برطرف نمایند.

 


دوره آموزشی متخصص میکروتیک MTCNA (سه روزه)

دوره آموزشی بین المللی مهندسی الستیکس (۵ روزه)  Elastix Certified Engineering

این دوره ۵ روزه زیر نظر Palosanto برگزار می گردد و در انتهای دوره آزمون Online مهندسی الستیکس برگزار خواهد شد و در صورت قبولی مدرک مهندسی Elastix خود را از Palosanto خواهید گرفت.

 


 

30h-logo2دوره آموزشی بلند مدت ویپ (۳۰ ساعته)
دوره مهندسی الستیکس ۳۰H کامل ترین دوره ویپ مبتنی بر سیستم تلفنی Asterisk می باشد که تاکنون برگزار شده است، در این دوره ۳۰ ساعته از مبانی ویپ VoIP گرفته تا نحوه برنامه نویسی بر روی سیستم تلفنی استریسک Asterisk آموزش داده می شود.

 

 

vccدوره آموزشی اختصاصی سازمان ها

همانطور که می دانید سازمان ها نیازهای متفاوتی در زمینه راه اندازی مراکز تماس خود، شخصی سازی و مدیریت آن دارند. با درنظر داشتن این موضوع، لزوم برگزاری دوره های اختصاصی برای سازمان های مختلف و متناسب با درخواست آنها احساس شده است. با توجه به این نیاز شرکت سیتکو امکان برگزاری دوره اختصاصی سازمان ها در زمان مناسب و با سرفصل های مختص به آن مجموعه را دارا می باشد.

 


Asterisk Traning logo - programming

دوره آموزشی برنامه نویسی استریسک (دو روزه – فشرده) Asterisk Programming

ما در این دوره بر روی Dialplan نویسی و AGI Programming تمرکز خواهیم کرد که نتیجه یادگیری آن، ساخت سیستم های تلفنی نظیر تلفنبانک، نظرسنجی، پرسش و پاسخ، سیستم قصه گو، مسابقه تلفنی، خرید تلفنی و … خواهد بود.

 


voip-security-trainingدوره آموزشی امنیت ویپ (یک روزه) VoIP Security
دوره ECT جهت آموزش علاقه مندان برای کار با سیستم تلفنی Elastix در نظر گرفته شده است، کسانی که این دوره را می‌گذرانند قادر خواهند بود با سیستم Elastix یک سیستم تلفنی مبتنی بر VoIP و با قابلیت های تلفنی موجود در این سیستم راه‌اندازی کنند.

 


elastix-ect-training

دوره آموزشی Freepbx – کمپ سه روزه – فشرده
این دوره جهت آموزش علاقه مندان برای کار با سیستم های تلفنی بر مبنای Asterisk در نظر گرفته شده است، کسانی که این دوره را می‌گذرانند قادر خواهندبود با سیستم هایی نظیر Freepbx,Elastix, Issabel یک سیستم تلفنی مبتنی بر VoIP و با قابلیت های تلفنی موجود در این سیستم راه‌اندازی کنند.

 


Hardware-VoIP

دوره متخصص سخت افزار – کمپ دو روزه  – ۱۶ ساعت 

در این دوره دانشجویان با برند های مختلف و پرفروش حاضر در بازار ایران در زمینه های مختلف نظیر کارت های تلفنی PCI، گوشی های شبکه، سیستم های پیجینگ و مخابره، گیتوی های ویپ و مراکز تلفن مبتنی بر VoIP آشنا شده و نحوه پیکربندی آنها را به طور عملی فرا می گیرند. در این دوره محصولات حدود ۲۰ مدل مختلف مورد بررسی و آموزش قرار می گیرد.

 


دوره  آموزشی آشنایی با نحوه  پیاده سازی سیستم های CRM بر مبنای متد گارتنر  

هدف از این دوره آشنایی با CRM و تشریح چرخه اجرایی آن، استانداردهای بین المللی مرتبط، طراحی دامنه، سند استراتژیک  و طراحی ساختار اجرایی CRM، همچنین چگونگی عملکرد و یکپارچگی CRM در سیستم های یکپارچه ارتباطی Unified Communications می باشد.

 


دوره آموزشی راه اندازی باشگاه مشتریان  

در این دوره آموزشی در خصوص تعاریف و مدل های راه اندازی باشگاه مشتریان و جایگاه آن در پروژه های مدیریت ارتباط با مشتریان بحث می شود. شیوه های طبقه بندی، ارزش گذاری و امتیازدهی به فعالیت های مشتریان و در نهایت نگارش سناریوی باشگاه مشتریان بر مبنای تئوری های بازی پردازی معرفی شده و در خصوص بایدها و نبایدهای راه اندازی باشگاه مشتریان صحبت خواهد شد. برخی از نمونه های موفق داخلی و خارجی باشگاه مشتریان بررسی شده و در خصوص امکانات راه اندازی باشگاه مشتریان در ایران تبادل نظر می شود.


کارگاه ترمیک پرورش کارشناس CRM

در این کارگاه ضمن تشریح ماهیت و تعاریف مدیریت ارتباط با مشتری، شرکت کنندگان با چرخه اجرایی، مدل های اجرایی و ابزارهای تحلیلی و عملیاتی مدیریت ارتباط با مشتری آشنا خواهند شد. همچنین در خصوص حوزه های رفتاری ارتباط با مشتری و نرم افزارهای موجود در این زمینه بحث و تبادل نظر خواهد شد. سر فصل ها عبارتند از ….

 

 لیست دانش آموختگان ثبت نام در دوره لیست مدرسان سیتکو تقویم دوره ها

جهت مشاهده نمونه گواهینامه کلیک کنید