پرسش و پاسخ
7,667 بازدید

صرف نظر از اینکه شرکت شما از طریق خطوط آنالوگ و یا دیجیتال نظیر E1/PRIبا شبکه تلفن عمومی در ارتباط است، شما نیازمند مرکز تلفنی داخلی، برای اعمال مدیریت و مسیردهی تماسهای وارده و خارجه در شرکت خود هستید.

لینک ثابت این سوال


سیستم تلفن داخلی یا سانترال، یک سیستم توزیع خطوط تلفن به صورت خصوصی است که به یک سازمان اجازه مدیریت بر نحوه توزیع تماس های وارده را می دهد. CYTBOX بطور مثال یک سیستم تلفن داخلی محسوب می شود. سیستم تلفن داخلی با قرار گرفتن میان کاربران هر شرکت و اداره مخابرات به شرکت ها اجازه می دهد بطور موثرتری در مقایسه با حالتی که هر کارمند دارای یک تلفن معمولی و مستقیم از مخابرات باشد، اعمال مدیریت کنند.

لینک ثابت این سوال


خیر. برای استفاده از درون ساختمان یک شرکت، جایی که بستر شبکه داخلی وجود دارد، نیازی به دسترسی به اینترنت نیست. تنها برای اتصال سیستم تلفن داخلی در مرکز به شعب دیگر شرکت در نقاط مختلف جغرافیایی نیاز به دسترسی اینترنت خواهد بود. همینطور اگر نیاز به انجام تغییرات بر روی سیستم بصورت راه دور، (بطور مثال از سوی گروه پشتیبانی فنی سیتکو)

لینک ثابت این سوال


بلی و بطوری باورنکردنی باعث صرفه جویی و کاهش هزینه می شود.

لینک ثابت این سوال


سیستم ارائه شده از سوی سیتکو یک سیستم تلفنی کامل است ما سیستم را بصورت از پیش نصب و تنظیم شده بر روی یک کامپیوتر سرور به فروش می رسانیم. ما همچنین گوشی تلفن و رابط های تلفنی های سازگار با را نیز عرضه می کنیم. به منظور راه اندازی سریع، گوشی ها نیز می توانند از قبل تنظیم شوند. این بدین معنی است که بعد از نصب تا زمان استفاده از سیستم و برقراری تماس ها تنها چند دقیقه بیشتر زمان نیاز نیست.

لینک ثابت این سوال


بسته به اینکه سیستم خود را با چه ویژگی هایی سفارش داده اید، معمولا زمان تحویل آن بین ۱ تا ۳ روز کاری خواهد بود.

لینک ثابت این سوال


خیر. از بستر شبکه کامپیوتری موجود LAN می توان بدون تغییر برای راه اندازی ها استفاده نمود.

لینک ثابت این سوال


بلی. سیستم ها با ۶ ماه پشتیبانی و تمامی گوشی ها، کامپیوتر سرور و سخت افزار خریداری شده به همراه یکسال گارانتی شرکت تولید کننده ارائه می شوند.

لینک ثابت این سوال


بلی. در صورت تایید مشخصات سخت افزاری آن توسط تیم فنی شرکت سیتکو، می توانید از رایانه سرور خود استفاده کنید.

لینک ثابت این سوال


بلی. راه های مختلفی برای استفاده از تلفن های معمولی وجود دارد که ساده ترین آن استفاده از رابط تلفنی است. در حقیقت این رابط های تلفنی، تلفن معمولی و آنالوگ را به یک IP Phoneتبدیل می کنند. یکی از ضروری ترین نیازها برای استفاده از تلفن های آنالوگ، استفاده گوشی های معمولی با قابلیت بی سیم است.

لینک ثابت این سوال


بلی. سیتکو به همراه سیستم مدلهای مختلف تلفن نرم افزاری یا Soft Phone نیز پیشنهاد می کند که باعث کاهش هزینه شما برای اجرای پروژه خواهد  شد. ضمنا این تلفن ها برای مدیران و یا کارمندان در حال جابجایی و سفر مناسب می باشند و به آنها امکان حفظ و به همراه داشتن شماره داخلی درون سازمانی خود را صرف نظر از اینکه در کدام نقطه دنیا باشند را می دهد.

لینک ثابت این سوال


تماس های تلفنی یا VoIP نیازمند ۹۰Kb پهنای باند برای اولین مکالمه و ۶۴Kb اضافی (هم ارسال و هم دریافت) برای هر مکالمه همزمان اضافی هستند. در صورت استفاده از فشرده سازها (Codec) می توان این میزان را برای ارتباط شعبه های مختلف تا ۳۲Kb کاهش داد.

لینک ثابت این سوال


بلی به دو طریق می توانید: تماس با شماره ۸۸۲۰۹۲۲۹ (بخش فنی) و یا ارسال Email به آدرس: Support (@) cytco.net

لینک ثابت این سوال


بلی. از هر IP Phone سازگار با پروتکل SIP می توانید استفاده کنید. اگرچه ما در خصوص انجام تنظیمات آن و یا هرگونه مشکلی در خصوص استفاده از آن قادر به کمک کردن شما نخواهیم بود.

لینک ثابت این سوال


محدودیتی وجود ندارد. آنچه که باعث رسیدن به سقف ظرفیت سیستم می شود، مشخصات سخت افزاری سرور از قبیل پردازنده و حافظه آن است. در ضمن تعداد مکالمات همزمان اهمیت بیشتری نسبت به تعداد داخلی ها دارد.

لینک ثابت این سوال


منوی منشی دیجیتال سیستمی است که تماس گیرندگان با سیستم تلفنی شما، با استفاده از صفحه کلید گوشی خود قادر به انتخاب گزینه های مختلف خواهند بود. بطور مثال راهنمایی تماس گیرندگان برای تماس با بخش های مختلف شرکت از قبیل فروش، مالی، پشتیبانی، مدیریت و … اغلب اوقات بیش از یک راه برای تماس گیرنده تا برقراری ارتباط با شخص مورد نظر خود در شرکت وجود دارد. ممکن است بر اساس ساعت و زمان تماس خود تنها با پیغامی ضبط شده روبرو شده و یا از وی خواسته شود پیام صوتی بگذارد.

لینک ثابت این سوال


بلی. می توانید به راحتی هر نوع موسیقی، آگهی و کالا هرگونه فایل صوتی را به سیستم اضافه کنید.

لینک ثابت این سوال